50 % sleva !!!

Den otevřených dveří /29.11.-30.11.2022/. Padesát procent sleva na všechny dioptrické plasty!!! Rádi Vás uvítáme....

 

Prodej sportovních brýlí na cyklistiku, lyžování, golf, turistiku

Velkou skupinu cyklistů či lyžařů tvoří lidé, kteří jsou odkázáni na dioptrickou korekci svého zraku a i v běžném životě používají brýle. Technika 21. století je již vyspělá a tak se i v tomto směru nabízí poměrně velká škála možností.


světové značky 


Zřejmě nejjednodušší to mají uživatelé kontaktních čoček. best replica watches Ti totiž nemusí řešit žádné speciality a k tomu, aby mohli bezpečně usednout za řídítka svého stroje, jim stačí pořídit si jakékoliv sportovní brýle, které používají jejich bystrozrací kolegové.


světové značky 


Ne každý ale kontaktní čočky používá a pro takovéto případy se vyrábějí speciální dioptrické brýle, které se skládají z dvojice zorníků. Na nose má dotyčný tak vlastně dvoje skla, dioptrické, které jsou zpravidla umístěny v menších nasazovacích obrubách blíže k obličeji a ochranné, které bývají výklopné a jsou umístěny před dioptrickými obrubami.


světové značky 


Při koupi takovýchto brýlí je již nutné navštívit optika, který musí na zakázku zhotovit dioptrická skla. Obecně pak platí jedno základní pravidlo. Ať kupujete jakékoliv brýle, měli byste si je nejprve důkladně vyzkoušet a teprve poté až zjistíte, že vám dobře sedí a že vám vyhovuje jejich tvar, uvažovat o jejich nákupu.

www.trustytime88.com
světové značky 
 

podporujeme.gif