Vyšetření zraku

Vyšetření zraku dle Vyhlášky č. 55/2011 Sb. o činnostech zdravotnických pracovníků pouze u osob starších 15ti let....

 

Kompletní vyšetření zraku optometristy

V očních optikách manželů Langhammerových jsou vždy k dispozici oční optici "optometristé" (optometrie – disciplína, zabývající se přesným stanovením očních vad a aplikací kontaktních čoček).

Všichni optometristé jsou registrováni Ministerstvem zdravotnictví ČR a jsou plně akreditováni ke svému povolání. Vyšetření zraku můžeme dle zákona pouze u osob starších 15ti let.


Postup měření:
  • objektivní počítačová refrakce panerai luminor 1950 3 days gmt replica - tato refrakce stanoví za pomocí počítačového autorefraktoru přesnou diagnózu Vašeho zraku.
  • subjektivní refrakce pro vidění do dálky - s využitím zkušební brýlové obruby se zkušebními sklíčky a zkušebních testů (polarizace, optotypové znaky a další speciální testy) přesně stanovíme skutečnou oční vadu zákazníka. Tato subjektivní refrakce je stanovena s ohledem na individuální pohodlí každého zákazníka.
  • subjektivní refrakce pro vidění na blízko a střední vzdálenost - opět s pomocí zkušební obruby se zkušebními sklíčky přesně změříme dioptrie pro vidění do blízka a na střední (počítačovou) vzdálenost.
  • návrh nejvhodnějších brýlových čoček - upřednostňujeme individuální potřeby zákazníka včetně cenové kalkulace.


Záruka spokojeného vidění:

Na základě tohoto postupu Vám, zákazníkům Langhammer Optik, můžeme garantovat, že za naměřené dioptrie máme plnou zodpovědnost.

Pokud nebudete spokojeni s viděním a přes takto zhotovené brýle neuvidíte pohodlně, garantujeme Vám, že Vám na základě nového měření zhotovíme nové brýle. 

podporujeme.gif