Vyšetření zraku

Vyšetření zraku dle Vyhlášky č. 55/2011 Sb. o činnostech zdravotnických pracovníků pouze u osob starších 15ti let....

 

Prodej brýlí světových značek

Dioptrické brýle se přizpůsobují životnímu stylu svého nositele. Jsou elegantní, sportovní, strohé, hravé, nenápadné i extravagantní. Není výjimkou pořídit si více typů pro různé příležitosti, nebo několik barevných provedení ladících ke stylu oblékání.

Chcete-li aby vaše brýle zaujaly na první pohled, zvolte model s výrazným tvarem a poutavým designem. Vysoce módní jsou masivní modely se širokými stranicemi,panerai replica které jsou podobně jako u slunečních brýlí nápaditě zdobeny.

Barvy jsou velmi výrazné, často neobvyklých kombinací. K vidění je červená, oranžová, tyrkysová, fialová i ostře růžová a zelená. Avšak ani přírodní hnědé, černé a zelené tóny nelze opominout. audemars piguet replica watches

Z hlediska materiálu vedou kovové obruby, často v kombinaci s plastem, nebo dokonce dřevem či kůží. Nároční zákazníci zvolí vysoce kvalitní materiály, jako jsou chirurgická ocel a slitiny titanu. V jejich prospěch hovoří hlavně vysoká mechanická odolnost, tvarová stálost a dlouhá životnost.


světové značky 


Silnou konkurencí masivním modelům jsou vrtané brýle bez obrouček, nebo poloobruby, které působí na první pohled velmi nenápadně. Často mívají podobu sestavy tenoučkých „drátků“ jejichž jedinou ozdobou je barva a tvar čoček.

Ani u těchto „neviditelných“ brýlí se však nemusíte vzdát zajímavých detailů umístěných buď na obrubě, nebo přímo na brýlových čočkách.swiss-made-cartier.org I vrtané brýle pak mohou svoji nenápadnost popřít a překvapit výrazným designem.

U brýlových čoček si návrháři pohrávají s kreativními tvary čoček, barevně tónovanými hranami, vybrušovanými či vyřezávanými ornamenty nebo vsazenými štrasovými kamínky. Skvěle vypadá barevné tónování dioptrických čoček, obzvlášť pokud ladí s barvou obruby. Jen pozor, aby barva byla opravdu světlá  a nezkreslovala vnímání barev.

Brýle jsou svému nositeli módním doplňkem. Mají mu slušet, podtrhovat jeho přednosti, vyjadřovat jeho povahu i životní styl. Nezapomeňte však, že jsou hlavně korekční pomůckou a při jejich výběru si nechte poradit odborným personálem oční optiky  
světové značky 
 

podporujeme.gif